Hizmetler

Rusya Express Kargo

Geniş bir yelpazede sunduğumuz doküman ve paket taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra gönderi takibi çözümlerimizle ihtiyaçlarınıza tam uyan hizmetler sunuyoruz.

Demiryolu

Uluslararası Demiryolu taşımacılığı, firmalara ağır ve hacimli yüklerin taşınması noktasında çok yüksek maliyetlere katlanılmadan hizmet alınmasını sağlayan bir taşımacılık türüdür. Demiryolu taşımacılığı; firmalara ağır ve hacimli yüklerin taşınma sürecinde çok yüksek maliyetler oluşturmadan hizmet alınması imkanı tanınan bir taşımacılık çeşididir.

Rusya Karayolu

Uluslarası Karayolu Departmanımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri butik hizmet anlayışıyla sağlayan, tecrübeli kadrosu , güçlü partnerleri ve acente yapısı ile tüm Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu’da hizmetinizdedir.

Rusya Dış Ticaret

Rusya, dünyanın en büyük ülkelerinden biridir ve yüksek tüketim potansiyeliyle önemli bir dış ticaret partneridir. Rusya ile Türkiye arasındaki dış ticaret hacmi her geçen yıl artmaktadır. İki ülke arasındaki ticaret genellikle enerji ürünleri, madencilik ürünleri, tarım ürünleri, otomotiv ve inşaat ekipmanları gibi ürünler üzerine odaklanmaktadır.

Rusya Deniz Kargo

Tüm dünyadan Türkiye’ye veya Türkiye’den tüm dünyaya FCL ve LCL taşımacılığın yanı sıra tır+gemi, uçak+gemi veya tren+gemi şeklindeki kombine taşımaları sunan müşterilerine herhangi bir taşıma için birden fazla seçenek sunacak bir yapıya sahiptir.

Rusya Hava Kargo

Tüm ithalat ve ihracat yükleriniz, dünyanın neresinden yada neresine olursa olsun; en güvenli, en hızlı şekilde size ve müşterilerinize isterseniz havalimanı isterseniz kapı teslim olarak ulaştırılır.

Depolama

Konusunda uzman ve eğitimli personeli ile ortak kullanımlı depolarında hizmet vermenin yanı sıra, firmalara ve/veya ürünlere özel depolar kurulması ve işletilmesi üzerine çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır.

Sigorta

Deniz, hava, kara ve demiryoluyla taşınan yüklerin kaybolması ya da hasar görmesi halinde Nakliyat Sigortası ile güvencesi altındasınız.

Chat with us on WhatsApp